شرایط و ضوابط استفاده از خدمات سامانه آوا نگار پایا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه آوا نگار پایابه دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت سامانه آوا نگار پایا و ثبت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه آوا نگار پایااز سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه آوا نگار پایامنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سامانه آوا نگار پایاتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

سامانه آوا نگار پایا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سامانه آوا نگار پایامتعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سامانه آوا نگار پایا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه آوا نگار پایا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه آوا نگار پایاجزئی از اموال سامانه آوا نگار پایامحسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه آوا نگار پایااست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه آوا نگار پایامحفوظ می‏ دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سامانه آوا نگار پایابه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سامانه آوا نگار پایامتعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سامانه آوا نگار پایا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه آوا نگار پایا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه آوا نگار پایاجزئی از اموال سامانه آوا نگار پایامحسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه آوا نگار پایااست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه آوا نگار پایامحفوظ می‏ دارد.

قوانین کلی

برای خدمت رسانی بهتر در امر پیگیری و گزارش گیری از ثبت نام کردن با چند حساب کاربری جداٌ خودداری نمایید. حساب های کاربری ای که تنها بخش ثبت نام را انجام داده ولی هیچ تراکنشی از طریق سامانه انجام ننموده اند پس از 3 ماه بسته خواهد شد.